Vysávač Sencor SVC 7020

Vyberte si obchod, v ktorom chcete nakupovať. Kliknutím do obchodu ho navštívite.

Užívateľské recenzie

Anonym

Anonym (80%)

Tento "vysavac" treba brat skor ako metlu na podlahu. Vdaka malym rozmerom sa dostane takmer vsade. Na rozdiel od inych vymetie prach a rohov miestnosti. Na jedno nabitie pracuje okolo 45minut.

Pre:

  • Vykon/cena
  • Kefy vymetu prach aj z rohu a pod dvermi

Proti:

  • Nieje velmi inteligentny
  • Mala nadoba na prach
Overený zákazník roboticky-vysavac.sk

Produkt zakúpený v
roboticky-vysavac.sk

Theain (100%)

Bývam v podnájme - v 3i byte, keď idem preč, nechám ho bežať, keď sa vrátim je povysávané a už je väčšinou vybitý, tak ho dám na nabíjačku. Sem-tam sa zasekne pod nejakým kusom nábytku, ale to sa vychytalo už prvý deň, kedy som pod kuchynskú linku dala metlu, aby tam neliezol (linka je nakrivo, čiže z jednej strany vojde a na druhej sa zasekne - nie je to jeho vina).
Najviac som sa bála, aby nerušil susedov, ale je sotva počuť do vedľajšej izby, čo je skvelé.
Samozrejme si musím raz do týždňa povysávať aj sama - poodťahovať nábytok, pod ktorý sa nedostane a podobne, no tým, že robím dočasnú opateru psíkom z útulkov (opatera do nájdenia trvalého domova), tak už som vysávala chlpy pomaly každý druhý deň - toto je obrovská pomoc. Dokonca som si myslela, že sa ho psy budú báť, tak ako klasického vysávača, ale asi tým, že je taký tichý, tak už do nich párkrát aj nabúral a oni sa len potom postavili a uhli nabok...
Kúpili sme jeden aj budúcej svokre :D

Pre:

  • je tichší než som si myslela, keď je vo vedľajšej izbe, skoro ho nepočuť (keď práve nenaráža do dverí :D )
  • nedala som naň prachovku a prejde aj nižšími lištami medzi izbami
  • pomer cena a kvalita je super
Anonym

Anonym (100%)

Rozhodovali sme sa medzi drahym irobotom a najlacnejsou verziou vysavaca, nakoniec sme sa rozhodli pre tento typ a sme maximalne spokojni. Pri vysavani neviri prach, povysava kazdy kut, minimalna hlucnost pri vysavani, zo schodov nepadol, za 40 minut pri asystencii stihne povysavat cely byt. Vysava trocha chaoticky, niektore miesta aj 4x, ale zatial nebol problem, ze by sa od niekadial nedostal. Na plavajuce podlahy a prach v kutoch je ako stvoreny. Zrnko ryze nepovysava, ale to sa da prepacit. Jednnoznacne odporucame! Pomaly ale isto nas zbavuje prachu, hlavne pod gaucom a nabytkom. Rotacne kefky pozametaju kazdy kut. Jedinou nevyhodou je, ze sa zastavi az pri vybiti baterii a treba ho hladat, kde skoncil, ozyva sa pipanim, ale za tu cenu asi nemozme chciet vysavac s GPS... :o)

Pre:

  • Cena, funkcnost, jednoduchost, minimalna hlucnost, poriadok, rozmery, snimace proti padu su super.

Proti:

  • zatial nic

Ďalšia recenzia Sencor SVC 7020 na Heureka.sk

Poradňa Sencor SVC 7020 na Heureka.sk

Tip: Chcete sa na niečo spýtať k produktu Sencor SVC 7020? Poradňa Sencor SVC 7020