Vysávač Kärcher WD 3

Vyberte si obchod, v ktorom chcete nakupovať. Kliknutím do obchodu ho navštívite.

99092 recenzii

Užívateľské recenzie

Overený zákazník EURONARADIE

Produkt zakúpený v
EURONARADIE

petata (100%)

Po predošlej veľmi zlej skúsenosti s bezvreckovým Electroluxom (túto značku nikdy viac, aj práčka sa pokazila), ktorý som so silnou alergiou na roztoče po každom vysávaní musel ručne "vysypávať" trieskaním nádoby a ihneď upchatého filtra o kontajner; zakúpeným narýchlo v Okey (kde, ako som po viacerých chybných výrobkoch zistil, predávajú šmejdy, mierne vadné alebo reklamované výrobky - NIKDY VIAC!!!) s vtieravým a technicky tupým predavačom za chrbtom; som bol pri výbere nového vysávača nanajvýš opatrný. Pri WD3 ma nepresvedčilo ani označenie výrobok roka, hoci môžem teraz povedať, že si ho v pomere cena-výkon asi zaslúži.

V prvom rade treba povedať, že WD3 je síce primárne určený do dielne, na stavbu a podobne, ale kľudne sa hodí aj do bytu/domu. Môžem povedať, že tak kvalitne ako tento mi ešte žiadny predošlý doma nepovysával. Navyše za super cenu oproti tým "špecializovaným" s plnou p**elou filtrov a nástavcov. Nástavce dostanete len základný a úzky na špáry a medzery, s trochou šikovnosti s nimi ale povysávate všetko. A ak nie, tak si ďalšie nástavce doobjednáte. A filter? Je len jeden v tele vysávača, ale po 2 vysávaniach na ňom nie je smietka, všetko zachytil sáčok (v balení je 1 kus, ale za nevysokú sumu sa dajú hocikde dokúpiť originálne), ktorý ešte stále nie je plný.
O skvelom sacom výkone sa tu vyjadrujú ostatní, nemusím to opakovať. Tým sa dostávam k hlavnej slabine vysávača - nemá regulátor výkonu, to je asi daň za nízku cenu. Napriek tomu sa s trochou viac námahy a pridržiavaním druhou rukou dajú povysávať aj záclony, dečky na gauči a pod.
Trošku vadí aj zbytočne krátky kábel, ale s pár pohybmi navyše si ho pri vysávaní väčšej miestnosti zapojíte do druhej zásuvky a hotovo.
Treťou potenciálnou vadou sú plastové trubice, ktoré sa pri vysávaní prehýbajú, ale verím, že to inžinieri z Kärcheru aspoň trochu testovali a že sa nezlomia...

Napriek tomu si myslím, že super cena a skvelý výkon ďaleko predčia tých pár drobností a WD3 odporúčam.

Pre:

 • Lacný
 • Špičkový sací výkon
 • Vhodný aj do domácnosti

Proti:

 • Krátky kábel
 • Nemá regulátor výkonu
 • Sacie trubice sú dosť labilné
Overený zákazník AkcioveNaradie.sk

Produkt zakúpený v
AkcioveNaradie.sk

Milan (100%)

Pre:

 • V pomere cena/vykon maximalna spokojnost, super tah a mobilita

Proti:

 • - aspon o 3 metre dlhsi kabel
 • - POZOR na kuriera GLS KE-okolie/Bohdanovce/ klamar a neochota sama o sebe, ani neposlu SMS, ze dnes bude doruceny balik - naco ved vy nemusite byt v praci !!!
Overený zákazník HEJ.sk

Produkt zakúpený v
HEJ.sk

Tomáš (90%)

Kvalitný výrobok, dobrý sací výkon, nemusí sa používať vrecúško na odpad a vtedy môže nasávať aj trochu vody. Pre domáce použitie aj pri menších stavebných prestavbách úplne postačujúci

Pre:

 • Kvalitný výrobok, dobrý sací výkon, nemusí sa používať vrecúško na odpad a vtedy môže nasávať aj trochu vody. Pre domáce použitie aj pri menších stavebných prestavbách úplne postačujúci

Proti:

 • Zatiaľ nič

Ďalšia recenzia Kärcher WD 3 na Heureka.sk

Poradňa Kärcher WD 3 na Heureka.sk

Tip: Chcete sa na niečo spýtať k produktu Kärcher WD 3? Poradňa Kärcher WD 3