Mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global

Mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global sa už nedá kúpiť v žiadnom internetovom obchode. Skúste si vybrať z týchto podobných produktov:

Užívateľské recenzie

Overený zákazník MALL.SK

Produkt zakúpený v
MALL.SK

Dominika (100%)

V porovnaní s inými telefónmi v rovnakej cenovej kategórii je to skutočne slušný kúsok. Na úvod musím upozorniť, že som naozaj bežný užívateľ.
Telo telefónu je hliníkové, celkový výzor je veľmi elegantný. V čiernej verzii končia okraje displeja bez viditeľného prechodu. Zatiaľ sa mi po takmer dvoch týždňoch nestalo, aby sa mi niečo zaseklo, alebo aby zaváhal.
Slot je na dve sim karty, bohužiaľ, jeden slot je hybridný a tak máte buď sim kartu 2 alebo pamäťovú kartu.
Niektorí by možno prijali lepší fotoaparát, ale v skutočnosti nie je zlý alebo horší ako pri iných smartfónoch, je to taký priemer.
Veľmi príjemné prostredie vytvára MIUI, čo bola pre mňa novinka, ale veľmi rýchlo som si ju obľúbila. Stále sa pohybujete v známej schéme androidu, ale je tu niečo naviac. Dokonca majú aplikáciu na štýl fóra a blogov, kde sa každý deň objavujú krátke články od noviniek xiaomi, updatov, tipov pre užívateľov až po maličké prieskumy, čo by užívatelia ocenili viac. Pridávajú výber tém a zvonení, každý týždeň prinášajú fotografie z nejakého zaujímavého miesta (okej, robia si reklamu na fotoaparáty), rozdávajú ceny za komentáre... Určite dobrý krok v komunikácii s užívateľmi.
Dostupný je aj diaľkový ovládač na zariadenia, čo využiju tí, ktorým sa často stráca :)
Ďalej , ak si vytvoríte xiaomi účet, ponúka Vám to možnosť nájdenia svojho telefóniu, vymazania telefónu na diaľku alebo zmenu uzamykania, potom aj úložný priestor micloud, a zálohovanie telefónu, kontaktov, sms, galérie a pod.
Ďalšie užitočnosti: čítací režim, ktorý potlačí modré svetlo, druhý xiaomi profil, zjednodušný režim, klonované aplikácie atď

Pre:

 • pomer cena - výkon
 • technické parametre
 • MIUI firmware

Proti:

 • hybridný slot na druhú sim kartu
Overený zákazník isix.cz

Produkt zakúpený v
isix.cz

jozef (100%)

môže byť ešte nevýhoda že sú tak tenké rámčeky, a keď hráte a držíte mobil v ľavej ruke a pravou hráte pri niektorých hrách vám občas zobere že niektorým prstom sa dotýkate displeja, a tak namiesto toho aby ste klikli jedným prstom tak zoomujete, ale to záleží od hry a zrejme zvyku... preto to nepíšem celkom do nevýhod. celkovo spokojnosť, kúpil by som ho zas a znova. je to super mobil a 1.7.2017 v cene 230€ takýto super telefón nezoženiete. max tak nejaký telefón s 3G 32GB verziou....

Pre:

 • telefón ide plynulo, žiadne sekanie
 • 4G funguje ako má, má aj 800 MHz pásmo, teda na slovensku bez problémov
 • GPS funguje spoľahlivo, a takéto rýchle nájdenie som ešte nevidel
 • senzpr otlačkov prstov super
 • baterka super !! nemám problém dostávať sa na 3 dni výdrže, ale keď ho žmýkam tak dva ... aj keď sa hráte, a vyšťavíte ho na povedzme 20 percent tak nemáte problém, stále prečkáte noc a ráno alebo na obed ho proste nabijete ale stále ste dostupný :)
 • čitateľnosť na slnku super proti predchádzajúcemu mobilu.
 • nabíjanie cez 5v 2a túto veľkú baterku super

Proti:

 • foto teda nie sú úplne top, ale to som vedel pred kúpov, ale na bežné veci (problémy v práci keď treba čosi odfotiť poslať tak stačí, a keď je von pekne tak tie fotky nemávaju chyby.
Overený zákazník MALL.SK

Produkt zakúpený v
MALL.SK

MaP (100%)

Vynikajúci produkt, odporúčam.

Pre:

 • neskutočne dobrý pomer cena/výkon
 • kvalitné spracovanie

Proti:

 • taká nízka frekvencia nabíjania, že vždy zabudnem za tých pár dní, kde som dal nabíjačku :-)

Ďalšia recenzia Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global na Heureka.sk

Poradňa Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global na Heureka.sk

Tip: Chcete sa na niečo spýtať k produktu Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global? Poradňa Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global